Новосанжарський районний суд Полтавської області виніс вироки щодо двох жителів Новосанжарського району, які активно брали участь у протестах. Їх визнали винними у блокуванні транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, передає ASPI.
Чоловіків оштрафовано на 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. У прокуратурі Полтавської області повідомили, що чоловіки, усвідомлюючи свої дії, залишили 2 трактори на проїзній частині дороги, заблокувавши таким чином рух громадського та іншого транспорту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55