Був керівником табору: у Львові викрили серійного ґвалтівника дітей

У Львові 46-річного чоловіка підозрюють у причетності до 11 випадків зґвалтування неповнолітніх дітей. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на Нацполіцію.

За даними правоохоронців, перші випадки зґвалтування і розбещення дівчаток 11-14 років відносяться ще до 2005 року, коли житель Львова був керівником неофіційного молодіжного табору.

Слідчі спільно зі співробітниками інших підрозділів поліції Львівщини виконали колосальну роботу. Були встановлені жертви зловмисника, нині – молоді жінки. Але тоді вони ще були дітьми, адже перші факти розбещення і зґвалтування датуються 2005 роком.

"Багато з постраждалих не хотіли згадувати ці події – і їх можна зрозуміти. Проте правоохоронці, завдяки копіткій і злагодженій роботі, зібрали доказову базу, достатню для того, щоб ми могли повідомити зловмиснику про підозру в скоєнні 11 злочинів", – йдеться у повідомленні.

Чоловікові повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.1 і ч.2 ст.156 (розбещення неповнолітніх), ч.4 ст.152 (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її вільної згоди) і ч.1 ст.155 (статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення