''Був неправий'': розкрилася причина затримання блогера Ананьєва

 Обозреватель

Причиною затримання відомого блогера-десантника, ветерана АТО Валерія Велікжаніна, більш відомого як Валера Ананьєв, стало відновлення справи про інцидент під час тренування в спортзалі в селищі Гвардійське в січні 2016 року.

Тоді між Ананьєвим і місцевим жителем стався конфлікт, в ході якого десантник завдав кілька ударів кулаком чоловікові в обличчя, передає прес-служба поліції Дніпропетровщини.

Спершу виробництво проти блогера було відкрито за статтею "легкі тілесні ушкодження", проте пізніше було перекваліфіковано в "умисне нанесення ушкоджень середньої тяжкості". У побитого діагностували діагноз "крововилив навколо очей, забій головного мозку I ступеня, перелом кісток носа зі зміщенням"

У поліції запевняють, що 4 квітня Ананьєва оголосили в розшук, і після цього неодноразово розмовляли з блогером по телефону. 7 червня 2018 року слідчий суддя Новомосковського міжрайонного суду виніс постанову на примусове затримання чоловіка для обрання йому запобіжного заходу.

За словами матері побитого, Любові Білоусової, приводом для конфлікту стало прохання прибрати металеві "млинці" від тренажера.

Сам Ананьєв підтвердив, що його затримання пов'язане з інцидентом в Гвардійському. Він визнає, що був не правий і готовий компенсувати потерпілому заподіяну шкоду.

"Причина затримання - ситуація 2016- го року. Тоді під час занять в спортзалі в селищі Гвардійське у мене виникла суперечка з місцевим жителем, чоловіком. Я був неправий - завдав йому удар. Визнавав це тоді, визнаю і зараз. У чоловіка був зламаний ніс . Тоді це визначали як легкі тілесні ушкодження. Я пропонував компенсувати збиток тією сумою, яку міг зібрати в той час, але його родина не погодилася. У 2017-му справа була закрита. але в 2018-му домоглися поновлення справи. І тепер там фігурують тілесні ушкодження середньої тяжкості. Саме тому знову постановили мене затримати", - заявив він в коментарі журналісту Юрію Бутусову

У той же час блогер назвав дуже дивними методи слідства - ніяких повідомлень про відновлення слідства і про оголошення мене в розшук, за його словами, він не отримував.

"Ніяких повідомлень - і тут до мене прямо на зустріч з читачами приходять співробітники поліції, одягають наручники. Я хотів би зазначити, що ніяких претензій до поліції у мене немає, поліцейські ведуть себе зі мною так коректно і виважено, наскільки це можливо. Але на мій погляд, слідство зробило помилку в цій справі", - додав Ананьєв

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення