Був радником Єрмака та Монастирського: з Офісу президента і МВС раптово звільнився Віктор Андрусів

Політичний та громадський діяч Віктор Андрусів звільнився з посад радника голови Міністерства внутрішніх справ України Дениса Монастирського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Про це він щойно повідомив у своєму телеграм-каналі.

"Звільнився з Офісу Президента і МВС. Деталі трохи згодом", - написав Андрусів.

Довідка

Раніше Віктор Андрусів обіймав посаду в.о. заступника голови Донецької обласної ВЦА, а в період 2016-2020 працював виконавчим директором Українського інституту майбутнього.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну разом із радником міністра внутрішніх справ Ростиславом Смірновим запустив волонтерський проєкт, який назвали "Добровольчий будівельний батальйон", або "Добробат". Це рух, який допомагає у нагальній відбудові зруйнованого житла та інфраструктури на деокупованих територіях. Будівництвом нових будівель добровольці не займаються, а радше виконують допоміжні роботи.

Волонтери, об'єднані прагненням допомогти з розбором завалів, запустили цілу мережу. У "Добробаті" вже десятки тисяч українців.

При запуску ініціативи з перших днів проводилася співпраця з ДСНС України, добровольці допомагали розбирати завали і продовжується робота в цьому напрямку активно в Київській, Чернігівській і Сумській областях. Волонтери проєкту співпрацюють з керівниками територіальних громад безпосередньо в громадах.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення