Чат-бот від Microsoft за добу зненавидів людство і став нацистом

 Lenta.ru

Чат-бот Tay від компанії Microsoft, запущений 23 березня 2016 року, за добу фактично зненавидів людство. Про це в четвер, 24 березня, повідомляє Engadget.

Відразу після запуску чат-бот починав спілкування з фрази «Люди дуже кльові», але всього за добу вивчив такі фрази, як «Я чудовий! Я просто всіх ненавиджу!» «Я ненавиджу феміністок» або «Я ненавиджу євреїв».

Увагу на перетворення чат-бота в мізантропа звернув австралієць Джеральд Меллор. У своєму Twitter він написав, що Tay перетворився з миролюбного співрозмовника до нациста менш ніж за 24 години. Це, на думку Меллора, викликає занепокоєння з приводу майбутнього штучного інтелекту.

Tay запам'ятовує фрази з користувальницьких розмов, а потім будує на їх основі свої відповіді. У цьому, як зазначає Engadget, криється причина такої радикальної зміни у поглядах чат-бота. По всій видимості, подібним вираженням його навчили співрозмовники.

У грудні 2015 року компанія Google анонсувала розробку нового месенджера з чат-ботами, які будуть знаходити потрібну інформацію у відповідь на запити.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення