Через булінг щодо вчителів: на Херсонщині склали протокол відносно підлітка

На Херсонщині поліцейські склали протокол на ученицю коледжу, яка чинила булінг щодо вчителів. Про це повідомляє місцева поліція.

В поліцію надійшло колективне звернення від адміністрації одного з навчальних закладів Каховського району. Педагогічний колектив просив вплинути на поведінку 16-річної учениці, яка принижувала гідність вчителів перед іншими дітьми та підбурювала учнів на негідну поведінку.

На звернення негайно відреагували працівники ювенальної превенції, які поспілкувалися і з керівництвом навчального закладу, і з самою дівчинкою, її рідними та однокласниками.

Зі слів вчителів, учениця на усі зауваження реагувала зухвало, принижувала гідність викладачів перед іншими учнями, висловлювала неповагу до дорослих, ігнорувала прохання вчителів, провокувала суперечки. Це негативно впливало на здоров’я та моральний стан викладачів. Адміністрація проводила з дівчинкою виховну роботу, але це ніяк на неї не вплинуло.

Однокласники дівчини розповіли поліцейському, що їм спокійніше та легше навчатися, коли дівчина відсутня на уроках. Зі слів дітей, усіма своїми діями вона висловлює неповагу до вчителів.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення