У столиці на Оболонському проспекті, 22В, вночі сталася пожежа. Про це повідомляє паблік "Київ оперативний".
Спалахнули одразу два припаркованих автомобілів.
За інформацією свідків, пожежа почалася з того, до будинку під’їхав саморобний електромопед в якого сталося коротке замикання і як наслідок - вибух, який і став причиною пожежі. Полум‘я ліквідоване рятувальниками ДСНС.
У всьому цьому зараз мусять розібратися та надати правову оцінку правоохоронці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55