На свіжому повітрі пройшла чергова сесія міськради у Дніпрі. Через карантин засідання влаштували на парковці біля будівлі мерія. На початку сесії депутати проголосували за зміну регламенту, а після продовжили засідання віддалено.
"Першу частину засідання депутати провели на парковці у дворі біля будівлі мерії, а після перерви продовжили працювати віддалено за допомогою програмного забезпечення ZOOM", - йдеться у повідомленні прес-служби міськради Дніпра

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55