Через Керченську протоку в Азовське море увійшли ракетні кораблі Росії

 СЕГОДНЯ

В Азовське море перекинуті два російських малих ракетних катери "Углич" і "Великий Устюг" Каспійської флотилії, які виконували завдання в Середземному морі. Про це повідомляє Міністерство оборони Росії.

Зазначається, що кораблі пройшли через Керченську протоку і увійшли в акваторію Азовського моря та повертаються в пункт постійного базування на Каспії. Їхні екіпажі виконували завдання в складі постійного з'єднання Військово-морського флоту РФ в Середземному морі.

У російському оборонному відомстві нагадали, що нещодавно корабель "Углич" був в окупованому Севастополі, куди доставляв головну ікону Військово-морського флоту Росії "Святий апостол Андрій Первозванний", яка перебувала в сирійському порту Тартус.

Для катера "Великий Устюг" це був другий похід в Середземне море, перший відбувся з червня по жовтень 2018 року. Екіпаж "Углича" виконував завдання в далекій морській зоні вперше.

Зазначимо, що Україні та Заходу давно відома потенційна загроза Росії в Азовському і Чорноморському регіонах, де росіяни постійно нарощують свої бойові можливості. Так, наприклад, в липні Росія відновила провокації в Азовському морі проти українських катерів. Були зафіксовані "атаки" з боку росіян невідомими зеленими променями.

Водночас на початку серпня президент України їздив з візитом до Туреччини, на яку Україна розраховує в Чорноморському регіоні. Так, Володимир Зеленський пояснив, як Туреччина допоможе змінити ситуацію в Чорному морі на користь України.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення