Через негоду у Черкасах театр перетворився на басейн (фото)

 Depo

Вранішня злива спричинила підтоплення, чим заблокувала рух громадського транспорту на основних вулицях Черкас, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Facebook представника громадської ради при КП "Черкасиелектротранс".

"У Черкасах основні вулиці заблоковані через підтоплення. Рух міського транспорту відповідно повністю порушений, тролейбуси не курсують, а автобусам доводиться змінювати свої маршрути. Підтопленими як завжди є район біля Літака, Річковий вокзал, вулиця Пацаєва, Університетська", - йдеться в повідомленні.

Станом на 12.00 місто більш-менш пережило зливу і незначні підтоплення, які спостерігалися зранку. На Грушевського, на літаку, біля стадіону і річковому вокзалі, вода повністю зійшла і рух транспорту повністю відновлений, інформує Валерій Мироненко. Тролейбуси міста вже працюють на маршрутах у штатному режимі. Проблемною залишається вулиця Пацаєва, де підтоплення є значним, тому через це туди не курсує тролейбусний маршрут 1а.

Вранішня злива також затопила драматичний театр, який після пожежі вже більше року залишається у напівзруйнованому стані.

Нагадаємо, 4 жовтня до театру робітники привезли металеві ферми - конструкції, з яких будуватимуть купол театру. Однак через несприятливу погоду вранці 5 жовтня робітники у театрі жодних робіт не проводять.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення