Чиновника, який організував стриптиз в Херсонській ОДА, перевели до Харкова на аналогічну посаду

Колишнього керівника апарату Херсонської обладміністрації Володимира Клюцевського, якого звільнили після скандалу з "брудними танцями" під час святкування 8 березня, призначили керівником апарату Харківської ОДА. Відповідне розпорядження підписав голова регіону Олексій Кучер.

Відомо, що Клюцевський в Херсонській ОДА почав працювати в 2000-х роках, в 2014 отримав посаду керівника апарату. Звільнили Клюцевського навесні цього року після того, як на території ОДА під час свята з'явилися оголені дівчата.

Обережно! Відео 18+

Тоді чиновник визнав, що "стався збій".

На сумнівне призначення вже відреагувала громадськість.

"Цей ролик, це чортяча творчість одного івент-менеджера з Херсона, який там працював керівником апарату обласної адміністрації і якого зі скандалом після цього шедевра вигнали. Тобто навіть для Херсона це був перебір. І сьогодні всі ЗМІ пишуть про те, що цього діяча беруть до Харкова керівником апарату обласної адміністрації", - написав публіцист та політичний оглядач Юрій Чевордов.

На думку публіциста, подібні призначення спрямовані на те, щоб перетворити колишню столицю України на "вульгарний провінційний бордель".

Більше новин