У Львові спіймали на хабарі в понад 20 тисяч гривень начальника Управління Держпродспоживслужби одного з районів області. Про це повідомили в прес-службі Департаменту захисту економіки Нацполіціі.
Чиновник вимагав хабар за надання в оренду нежитлових приміщень колишнього пункту ветеринарної медицини під об'єкт торгівлі.
Затримали його на автостанції. Поліцейські вилучили 18 тисяч гривень і 200 доларів США, які він отримав від підприємця.
Слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55