Чистки в "ЛНР": на Донбасі вбили друга Плотницького

 Facebook

У Горлівці ліквідували лідера приватної військової компанії Євгенія Вагнера, який входив у близьке оточення глави "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор руху "Стоп-Терор" Семен Кабакаєв.

"Кремль продовжує ліквідовувати своїх шісток. Перерозподіл сфер впливу та фінансових потоків триває. На цей раз чистки торкнулися одного з великих фінансових центрів окупованих територій - Горлівки. Усунений був лідер приватної військової компанії Євген Вагнер. ГРУ усуває виконавців, причетних до ліквідації місцевих ідейних лідерів, таких як Мозговий та Дрьомов, Бєднов. У цьому випадку чистка відбувається і в близьких колах Плотницького, ні для кого не секрет, що ПВК Вагенр було прямо в підпорядкуванні лідера так званої ЛНР, але контролювали їх ГРУ ЗС РФ", - написав він.

Кабакаєв також зазначив, що Вагнер зібрав компромат на лідера "ДНР" Олександра Захарченка і важливих осіб у Кремлі з наміром шантажувати їх.

"За нашими даними, зібравши достатню кількість компрометуючого матеріалу на керівництво ЗС РФ, Вагнер почав шантажувати місцевий уряд в особі Захарченка та певних осіб із Кремля. Вагнеру потрібна була частка прибутку з промислового комплексу в Луганській та Донецькій області", - зазначив активіст.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення