Чоловік, який підпалив себе на акції протесту у центрі Києва, виявився АТОшником

Представники "поліції діалогу", які перебували під стінами Офісу Президента України, де сьогодні чоловік вчинив акт самоспалення, повідомили, що цей чоловік служив на Донбасі.

"Людина вчинила самопідпал. Наші представники поліції намагалися її затушити (загасити - ред.), вийшло так, що затушили. Зі слів (очевидців - ред.) сказали, що це людина з АТО. Пояснити причину підпалу людина не змогла, так як вона в стані афекту була. З виду - обличчя було обпечене і руки. Але так, пантенолом надали першу медичну допомогу, викликали швидку - швидка повезла", - сказав поліцейський.

Наразі відомо, що чоловік не брав участі у протесті медиків, який відбувався під стінами ОПУ. Однак невідомо, чи він не належить до іншого протестного руху.

Як повідомлялося раніше, 26 лютого під час акції протесту медпрацівників у центрі Києва чоловік сам себе підпалив. Акція проходила на площі перед Офісом Президента. Після того, як на чоловікові загорівся одяг, його відразу ж кинулися гасити присутні на мітингу. Згодом, чоловіку допомогли піднятися на ноги.

Медики повідомили, що чоловік, який підпалив себе під час акції біля будівлі Офісу Президента, перебуває у тяжкому стані.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення