На Дніпропетровщині внаслідок отруєння алкогольним сурогатом помер чоловік, ще семеро людей госпіталізовано. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.
Так, 6 жовтня 2016 року до лікарні села Катьощине з діагнозом отруєння сурогатним алкоголем звернувся громадянин, який через декілька годин під час реанімаційних заходів помер. Того ж дня зі схожим діагнозом до лікарні потрапило ще семеро односельчан постраждалого.
Встановлено, що всі вони придбали алкогольні напої у місцевого мешканця, який, в свою чергу, придбав їх у Запоріжжі для подальшої незаконної реалізації.
Наразі правоохоронці затримали обох продавців сурогатного алкоголю, їм повідомлено про підозру. Досудове розслідування триває.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55