На Київщині біля міста Васильків підпалили очерет. Про це повідомляє паблік "Київ Оперативний" на своїй сторінці у Фейсбук.
"Чергові підпали очерету неподалік із містом Васильків, бо їх "баби й діди так завжди робили,"-йдеться у повідомленні.
На фото видно, що пожежа розійшлася на велику площу. Чорний дим застилає небо.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55