У столиці невідомі 13 липня підпалили автомобільну гуму. Про це повідомляє паблік "Київ оперативний" у Telegram.
"Чорний, густий дим оповів Березняки. Горить величезна гора автомобільної гуми", - йдеться у повідомленні.
На відео стовп диму підіймається над багатоквартирним житловим будинком, свідки у розпачі кричать.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55