Чотири радіостанції оштрафували за порушення мовних квот

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вирішила стягнути штрафи з чотирьох радіомовників за порушення мовних квот. Про це повідомляє прес-служба ради в п'ятницю, 11 грудня.

"Національна рада під час засідання 10 грудня серед іншого розглянув результати перевірок чотирьох радіомовників. Зафіксовані порушення, зокрема недотримання мовних квот, привели до застосування санкцій "оголошення попередження" і стягнення штрафу", - сказано в повідомленні.

Тепер штраф повинні заплатити ТОВ ТРК Шансон, Київ (позивні Радіо Шансон), ТОВ ТРК МАЯК, Олександрія Кіровоградської обл., ТОВ Міська ТРК Чернівці (позивні Блиск ФМ), ТОВ ТРК Столиця, Київ (позивні ПЕРЕЦ FM).

Відповідно до вимог частини третьої статті 75 Закону України Про телебачення і радіомовлення в тридцятиденний строк з дня повідомлення Нацрадою про прийняте рішення всі компанії зобов'язані сплатити штраф до державного бюджету.

Також протягом місяця зазначені ліцензіати повинні привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення