Де загрожує небезпека: Києвом прокотилася хвиля нападів на жінок та дітей

 Обозреватель

У Києві щодня відбувається кілька нападів. Грабіжники полюють на жертв на вулицях у різний час доби, до того ж відбирають і невеликі суми. За останній тиждень жертвами злочинців стали навіть дві дівчинки 9 і 11 років. Про це повідомляє "Обозреватель".

28 січня об'єктами нападів стали дві дитини. Біля станції метро "Нивки" грабіжник відібрав у дев'ятирічної дівчинки мобільний телефон. Це сталося близько 14 години.

А в Дарницькому районі на вул. Тростянецькій злочинець пограбував 11-річну дівчинку.

"Вона гуляла біля свого будинку, було близько 16-ї години. До дитини підійшов невідомий чоловік у темному одязі, на вигляд приблизно 40 років, вихопив із рук телефон і втік. Вартість мобільного десь 5,5 тис. гривень", – розповіло джерело.

Також сталася серія нападів на жінок: у Деснянському, Дарницькому, Оболонському та Святошинському районах столиці.

Найчастіше злочинці вибирають жертв, які самі йдуть вулицею. Так, у Деснянському районі Києва 27 січня приблизно о 00:20 грабіжник напав на 20-річну дівчину, коли вона поверталася додому. Він підстеріг її на вулиці Шолом-Алейхема, напав ззаду, схопив за шию та повалив на землю. Потім чоловік забрав її сумку з ноутбуком і зник із місця злочину.

У Святошинському районі 29 січня жертвою грабіжника стала 42-річна жінка. Близько 21-ї години на вул. Анатолія Петрицького на неї напав невідомий: чоловік підбіг ззаду і вирвав із рук сумочку.

А в Оболонському районі на жінку напали біля кладовища на Гостомельському шосе. Це сталося 1 лютого. До того ж злочинець і жертва перед цим їхали однією маршруткою. Грабіжник відібрав у 43-річної жінки три тисячі гривень і мобільний телефон.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення