Демобілізацію бійців АТО призначено на кінець березня

 Лівий берег

Начальник Генштабу Збройних Сил України Віктор Муженко заявив, що демобілізація четвертої хвилі відбудеться наприкінці березня - у квітні. Про це він сказав на брифінгу, розповідаючи про нову хвилю мобілізації.

"Найближчим часом ми проаналізуємо ситуацію із комплектацією Збройних Сил контрактниками, і що більше буде військовослужбовців за контрактом на військовій службі, то менша потреба в кількості особового складу за мобілізацією. Інше важливе питання - про звільнення мобілізованих військовослужбовців, які завершують виконання своїх обов'язків. Звільнення військовослужбовців заплановане переважно у квітні, можливо, наприкінці березня цього року", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Муженко заявив, що повальної мобілізації громадян України під час сьомої хвилі не буде. Перевагу віддаватимуть тим, хто вже служив під час попередніх хвиль мобілізації.

План призову громадян у рамках шостої хвилі мобілізації, яка пройшла влітку 2015 року, було виконано на 60%. Усього за рік було проведено три хвилі залучення громадян до військової служби

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення