Депутат польського Сейму опублікувала рапорт про злочини російських військових на Донбасі

 Лівий берег

Депутат польського Сейму від партії "Право і Справедливість" Малгожата Госевська опублікувала доповідь про злочини російських військовослужбовців на Донбасі. Про це повідомляє "Радіо Польща".

Документ "Російські військові злочини у Східній Україні у 2014 році", створений за підтримки волонтерів, стосується дій російських солдатів і проросійських бойовиків на Донбасі. Крім того, в тексті згадано кілька подій, що відбулися в Криму і в Росії, куди вивозили полонених.Рапорт складено за матеріалами понад 60 інтерв'ю з полоненими.

Йдеться про такі злочини, як позбавлення волі, фізичні і психічні тортури, пограбування та вбивства. Частина матеріалів приголомшує своєю жорстокістю. У документі 153 сторінки.У тексті доповіді наголошено, що на підставі матеріалів, які входять у неї, буде подано повідомлення в Міжнародний кримінальний суд у Гаазі.

Рапорт складено двома мовами - польською й англійською. Нагадаємо, під час підсумкової прес-конференції президент РФ Володимир Путін вперше публічно підтвердив наявність російських військ на Донбасі. Раніше він категорично це заперечував.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення