Депутат ​Соболєв розсекретив дані власного розслідування про вбивство свого 3-річного сина

Коріння конфлікту, який призвів до трагедії із сином В'ячеслава Соболєва, походить з Києва, а не Донецька, де він жив до 2006 року. Про це депутат Київської облради розповів «Надзвичайним новинам».

«Раніше за те, аби мене посадити, аби щось зі мною зробили, постійно платилися великі кошти. Це робилося з однієї причини. Деякі люди не можуть уявити: як це так, що десь щось вони не доведуть до кінця? Враховуючи величезну масу грошей, які в них є», - каже політик.

Він не відповів на уточнююче запитання про те, що це може бути – помста чи розподіл майна.

«Я все це знаю. Але ж ви розумієте: якщо я зараз буду когось звинувачувати – це буде щонайменше неправильно. Я хочу прийти до вас із доказовою базою, і покласти її на стіл і показати – хто чим займається і хто за чим стоїть, - сказав Соболєв і додав. - Я вже маю величезний відсоток вірогідності та величезну доказову базу. Станом на сьогоднішній день, одну сторону замовників, куди входять дві людини, я знаю на 99%. Але велика доля вірогідності, що ті люди, які це все закрутили, вони могли взяти гроші з іншої, з другої сторони. Є 3-4 людини, по яким я веду слідство зараз. Вони вийшли на певну групу, в котру входили і стрілки. В мене є 100% інформація, що в цій групі є учасники, які знають все, що відбувається».

Подробиці дізнавайтесь у сьогоднішньому ефірі програми «Надзвичайні новини» з Костянтином Стогнієм на телеканалі ICTV о 19.20.

Нагадаємо, що у справі про вбивство 3-річного сина депутата Київської облради В'ячеслава Соболєва 2 грудня було затримано двох чоловіків. Обидва пішли добровольцями на війну у 2017 році, служили у батальйоні «Аратта». Андрій Лаврега з позивним «Тихий» на Донбасі був снайпером, три роки просидів в окопах. На війну пішов ще у 17 років. 7 місяців тому пішов з батальйону і повернувся до цивільного життя. Другий затриманий – 18-річний Євген Семенов. Він родом з Одещини і навчався в Одеському морехідному училищі. Вбивство 3-річного хлопчика сталося за кілька хвилин після того, як родина Соболєвих від’їхала від ресторану «Маріо», власником якого є політик. В результаті обстрілу позашляховика Range Rover куля влучила в сина Соболєва. Дитина померла у «швидкій» дорогою до лікарні. За даними слідства, зловмисники відкрили вогонь із кімнати хостелу, який винайняли напередодні. Постріл було виконано з карабіна калібром 7,62 міліметра.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення