У Києві невідомі влаштували імпровізовані похорон під вікнами депутата Київської міської ради Ользі Балицкої. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
"Марна спроба залякати мене "дійством" у вигляді похорону з оркестром під моїми вікнами в неділю - низькість, неподобство, повернення до '90 -х (вони звідти не виходили)", - написала Балицька.
Депутат додала, що написала заяву в полициюю.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55