Сумами ввечері 4 червня пронісся буревій. У місті трапився транспортний колапс.
Центр міста був без світла, а рятувальники прибирали з вулиць повалені дерева.

Перед цим місто накрила негода: йшов дощ, гриміло, а потім знявся буревій, який "гуляв" містом майже годину.

Тривають роботи із відновлення електропостачання та ліквідації наслідків негоди. До слова, дерева падали і на припарковані авто.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55