У четвер 25 червня у Києво-Печерській лаврі зібралися десятки вірян на святкування іменин митрополита УПЦ МП в Україні Онуфрія.

Основна маса священників і відвідувачів, багато яких були з дітьми, не дотримувались засобів безпеки і не одягали маски. Збереженням дистанції ніхто не переймався.
Також люди цілували ікони.
Нагадаємо, що у Києво-Печерській лаврі серед священників стався спалах коронавірусу. За попередніми оцінками, захворіли близько 150-200 осіб.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55