Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про необхідність негайного припинення вогню.
Про це у Facebook повідомила прес-секретар екс-президента і представника України в Мінську Леоніда Кучми Дарія Оліфер.
Переговори контактної групи пройшли в режимі відеоконференції за участю представників так званих "ДНР" та "ЛНР".
"За підсумками доручили СЦКК спільно з СММ ОБСЄ розслідувати всі випадки і доповісти на зустрічі в Мінську 15 червня. Прийшли також до згоди про необхідність негайного припинення вогню", — повідомила Оліфер.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55