Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів захворів на коронавірус COVID-19 та пішов на ізоляцію. Про це він написав на особистій сторінці у Facebook.
Чиновник зазначив, що перебіг хвороби відносно легкий, тому його не госпіталізовано.
"Дійшла черга і до мене – отримав позитивний результат ПЛР-тесту. Самопочуття задовільне, лікуюся вдома під постійним контролем сімейного лікаря", – зазначив Федорів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55