Дитина вже чорніла: у Вінниці жінка народила під дверима пологового

 Подробности

У Вінниці жінці довелося народжувати дитину просто під входом до пологового будинку. Медики проігнорували породілю з чоловіком, тож йому вдалося самому витягувати дитину, яка вже починала чорніти.

Зазначається, що в жінки почалися перейми, вітак вони з чоловіком зібрали сумки та поїхали до пологового. Втім, медзаклад виявився замкненим.

Чоловік довго стукав у двері, після чого йому заявили, що пологовий закритий на дезінфекцію через коронавірус вже кілька днів. Допомагати жінці медики не стали, відтак їй довелося народжувати надворі просто під дверима.

Пологи були стрімкими, голова дитини вийшла, але далі жінка вже не могла впоратися сама. В цей час дитина почала чорніти, відтак чоловік вирішив потягнути її за плече і так допоміг. За словами породілі, якби він не зорієнтувався вчасно, дитина була би вже мертвою.

Подружжя розповідає, що під час пологів до них ніхто так і не вийшов. Медсестри з’явилися вже після того, як дитина народилася, і навіть тоді не поцікавилися самопочуттям жінки. Натомість медики тільки питали, чому породіля туди приїхала.

Розбиратися в тому, що трапилося, дзвонити своєму лікареві і шукати винних молода мама не захотіла.

"Дитина здорова і це найголовніше. Ми вже не хочемо жодних розбирань", – пояснила вона.

Раніше повідомляли, що на Волині після пологів померла мати п'ятьох дітей.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення