Дитину вдарило струмом: керівництву столичної школи повідомлено про підозру

Одному із заступників директора загальноосвітньої школи столиці повідомили про підозру через ураження електричним струмом школярки. Про це повідомляє пресслужбу прокуратури міста Києва.

"Київською місцевою прокуратурою №9 повідомлено про підозру одному із заступників директора загальноосвітньої школи столиці, злочинна недбалість якого призвела до травмування дитини", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що подія трапилася на початку квітня 2018 року.

"Першокласниця, перебуваючи у приміщені шкільної їдальні, торкнулася руками до металевої підставки столу та отримала ураження електричним струмом. Внаслідок цього дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження", - зазначається у повідомленні.

Так, проведеними слідчими діями та експертизами встановлено, що травмування дитини перебуває у причинно-наслідковому зв’язку із діями заступника директора школи з адміністративно-господарчої частини, який недбало поставився до своїх обов’язків в частині нагляду за перевіркою ізоляції електроустановок у закладі та, не переконавшись у їх справності, допустив у приміщення персонал та учнів.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення