Дівчина фотографувала декорації для порно після зйомок

Бротон, яка в 17 років пішла з дому через напружену ситуацію в сім'ї, влаштувалася працювати в порностудію, щоб оплачувати навчання та проживання в Лондоні.

Її посада називалася «асистент фотографа», але в студії вона розносила акторам чай і прибирала після зйомок.

Всі три роки роботи в студії дівчина вела щоденник (з 2001-го).

У ньому вона записувала розмови, слова співчуття до колег, описувала обіди з голими актрисами, матерів, що знімалися для еротичних журналів у молодості, які приводили на зйомки дочок, і молодих людей, що дивились на зйомки з участю своїх дівчат.

Через деякий час Бротон зацікавилася декораціями. Студія знімала і ролики, і серії для журналів, тому деякі виглядали екзотично.

На її знімках видно наслідки зйомок і сам майданчик: у кутку, звалені матраци, в одній сцені біля ліжка стоїть ділдо, в іншій — тюбик з лубрикантом і серветки, в третій — мішок сухого льоду.

«Це майданчики дешевих фантазій, які стають історичним документом сексу, — каже вона. — На перший погляд вони здаються домашнім шоу з сумнівним смаком. Але потім ви придивляєтеся і знаходите підказки».

Працюючи асистентом і знімаючи майданчики, Бротон вчилася працювати зі світлом та композицією. У 2010 році її фото надрукували в номері журналу про секс Granta.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення