Для набуття бойового досвіду: іноземні неонацисти планували вступити до лав ЗСУ (фото)

Служба безпеки України попередила спробу створення у нашій державі осередку міжнародного неонацистського угруповання, яке причетне до вчинення у різних країнах світу терористичних проявів на расовому ґрунті з використанням саморобних вибухових пристроїв. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на СБУ.

Як повідомили у пресслужбі, оперативники спецслужби встановили двох іноземних громадян, які прибули в Україну для вербування місцевих жителів до лав екстремістів. Свою протиправну діяльність іноземці здійснювали у Києві, Харкові та Львові.

Вони також підготували відеоролик, в якому пропагували ідеї неонацизму і закликали громадян до вчинення особливо тяжких злочинів, у тому числі вбивств і терактів. Для поширення цього відео представники угруповання залучили учасників спеціалізованих спільнот у соцмережах, зазначили у СБУ.

Встановлено, що іноземці намагалися вступити до одного з українських військових підрозділів для здобуття бойового досвіду, який представники угруповання планували використовувати у протиправній діяльності.

Співробітники СБУ своєчасно викрили і задокументували всі спроби міжнародних екстремістів створити свою “філію” у нашій країні, йдеться у повідомленні.

Службою безпеки України на підставі положень Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” винесено рішення про примусове повернення вербувальників до країни походження з подальшою забороною в’їзду в Україну терміном три роки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення