У середу, 10 серпня, набула чинності постанова Національного банку, що скасовує пред'явлення паспорта під час валютообмінних операцій на суму до 150 тис. гривень.
Показувати документ, що посвідчує особу, потрібно тільки в разі купівлі чи продажу валюти на суму понад 150 тис. гривень.
Нагадаємо, в червні НБУ дозволив не знімати копію паспорта під час купівлі валюти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55