Для російських літаків біля кордонів України оголошено двохвилинну готовність

 УНИАН

Російські літаки біля кордонів України перебувають у двохвилинній готовності.

Про це повідомили УНІАН у Міноборони РФ.

Згідно з цією інформацією, "бойові розрахунки зенітних ракетних і радіотехнічних військ Південного військового округу, які в рамках раптової перевірки боєготовності військ (сил) здійснили марші в нові позиційні райони, а також екіпажі винищувачів, перебазовані на оперативні аеродроми, заступили на бойове чергування з протиповітряної оборони на території Південного федерального округу".

Радіолокаційні станції, задіяні в проведенні раптової перевірки боєготовності військ, зокрема: "Небо", "Каста", "Десна", "Гамма", "Оборона" різних модифікацій, - дозволяють контролювати весь повітряний простір від нульових висот до декількох десятків кілометрів і на відстані кілька сотень кілометрів. Розрахунки зенітних ракетних комплексів С-400 "Тріумф", С-300 "Фаворит" і зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир-С" провели тренувальні тактичні пуски ракет по умовних цілях, відпрацювавши взаємодію з командними пунктами з'єднань протиповітряної оборони ПВО.

"Екіпажі літаків Су-27 перебувають на аеродромах чергування в готовності протягом двох хвилин вилетіти за командою чергових сил для виявлення повітряних цілей, їх класифікації та застосування всіх наявних засобів, у тому числі авіаційного озброєння, для недопущення перетину умовної межі повітряного простору", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, екіпажі фронтових штурмовиків-бомбардувальників Су-25 і ударних вертольотів Мі-28Н, Мі-35М і Мі-24 Південного військового округу відпрацювали прикриття руху колон броньованої й автомобільної техніки під час перегрупування військ, задіяних у раптовій перевірці боєготовності. Льотний склад армійської авіації виконав завдання повітряної розвідки, завдавання тактичного авіаційного удару по наземних цілях і прикриття наземного угруповання військ з повітря, в тому числі на маршрутах висування колон військової техніки під час здійснення маршів у задані райони зосередження. Екіпажі бойових вертольотів після завершення тактичного бойового застосування авіаційних засобів ураження виконали відстріл теплових пасток і відпрацювання елементів маневрування в повітрі для запобігання ракетному удару із землі.

Як повідомляли раніше, Міноборони РФ перевірить російські міністерства і ЦБ на готовність до війни. Раптова перевірка Збройних сил РФ почалася 25 серпня і триватиме до 31 серпня.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення