Для розслідування катастрофи MH17 до Донецька прибули нідерландські експерти

Експерти з Нідерландів, які займаються розслідуванням катастрофи малайзійського літака рейсу MH17, прибули у «ДНР». Про це з посиланням на «генерального прокурора ДНР» Андрія Співака повідомляє «Донецьке агентство новин».

«В даний час голландські фахівці вже прибули до Донецька. Зустріч з ними запланована на завтра», - повідомив співрозмовник.

Нагадаємо, Росія 29 липня заблокувала в Раді безпеки ООН ухвалення проекту резолюції про створення міжнародного трибуналу щодо винних у катастрофі Boeing 777 Малазійських авіаліній на сході України в липні минулого року. За прийняття документа проголосували 11 членів РБ ООН, Китай, Венесуела і Ангола утрималися. Росія, будучи одним з п'яти постійних членів Ради, застосувала право вето.

Малайзійський літак, що прямував рейсом MH17, розбився 17 липня 2014 року після того, як він був збитий імовірно ракетою «земля-повітря». Всі 298 осіб, що перебували на борту, загинули.

27 серпня Нідерланди оголосили, що 13 жовтня опублікують фінальний звіт про причини катастрофи літака Boeing 777 рейсу МН17.


загрузка...

Більше новин