На Тернопільщині річка Дністер перелилася через дамбу, триває евакуація людей. Про це повідомила пресслужба ДСНС в Telegram.
Уточнюється, що станом на 25 червня рятувальники евакуюють людей з трьох сіл Монастириського району Тернопільської області.
“24 червня в ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Устя-Зелене Монастириського району на р. Дністер стався перелив через дамбу, внаслідок чого підтоплює сільськогосподарські угіддя”, – сказано в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55