До 24 серпня цього року на Дарницькому мосту планують відновити зовнішнє освітлення. Всі необхідні матеріали для цього вже закуплено. Про це повідомили в прес-службі КМДА.
"До 24 серпня поточного року на Дарницькому мосту планують відновити зовнішнє освітлення - всі необхідні матеріали для цього закуплено. Основні питання про обсяги робіт, поточні можливості електротехнічних районів та можливі проблеми при виконанні робіт були вирішені під час наради", - сказано в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55