До кордону з Кримом підтягнули важке озброєння

Держприкордонслужба посилила свої резерви і готова до будь-якого розвитку ситуації на адмінкордоні з Кримом, заявив глава відомства Віктор Назаренко.

"На мій погляд, у Криму відбувається черговий етап гібридної війни РФ проти України та її народу. Ви знаєте, що це тимчасово окупована територія і, до речі, ми через цю лінію пропускаємо тільки громадян України або іноземних громадян, які мають відповідний дозвіл міграційної служби. Тобто в основному їздять тільки громадяни України ", - сказав він.

За словами Назаренка, ситуація на адмінкордоні "залишається досить складною, але контрольованою з українського боку".

"Після нещодавньої наради, яка відбулася під керівництвом президента України, ми уточнили завдання наших підрозділів, уточнили порядок взаємодії зі ЗСУ, іншими правоохоронними формуваннями, адже ми є сегментом загальної системи оборони держави", - підкреслив він.

Голова Держприкордонслужби зазначив, що прикордонники підтягнули резерви, включаючи важке озброєння, і продовжують цю роботу.

"Також ми провели низку інших заходів як із місцевим населенням, так і з нашим персоналом, спрямованих на підвищення боєготовності на даному напрямку. Я хочу запевнити вас і громадян України, що ми готові до розвитку будь-яких подій, а розвиток подій для нас може бути найнестандартнішим", - додав він.

Коментуючи звинувачення російської сторони про те, що нібито з боку України велися обстріли у бік Криму, Назаренко сказав : "Жодних БМП, танків, БТРів або якихось пострілів з боку материка, я вас запевняю, не було Ми б про це знали, зафіксували б, адже ми за це відповідаємо ".

Глава прикордонного відомства зазначив, що такі провокаційні дії мають конкретну мету - підвищити рівень конфронтації на цій території.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення