У суботу ввечері до дитячої лікарні Кременчука доставили 14-річну мешканку Глобиного, яка відпочивала на пляжі в Градизьку. У дівчини діагностовано гостре алкогольне отруєння. Вона госпіталізована у реанімаційне відділення.
Крім того, вранці у суботу з таким самим діагнозом у цю ж лікарню привезли 17-річного підлітка. Із гострим алкогольним отруєнням у тяжкому стані його госпіталізували також в реанімаційне відділення. За поясненнями, хлопець вранці повернувся додому з святкування випускного напідпитку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55