Жителі окупованих Донецька і частково Макіївки залишилися без води в результаті обстрілу фільтрувальної станції. Про це повідомляє прес-служба компанії «Вода Донбасу».
«О 09:30 в результаті бойових дій знеструмлена Верхнекальмиуська фільтрувальна станція. Пошкоджений четвертий електрична лінія (лінія електропередачі 35 кВ). Подача води у місто Донецьк, а також у Червоногвардійський район Макіївки зупинена повністю», — йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55