Донецька фільтрувальна станція зупинилася через обстріли

 Mail.ru

У ніч на п'ятницю станція була шість разів обстріляна, зафіксовані пошкодження на території підприємства, у тому числі, у приміщенні з хлором. Про це повідомив гендиректор компанії «Вода Донбасу».

Робота Донецької фільтрувальної станції, яка забезпечує водою ряд великих населених пунктів Донбасу, припинена через обстріли, персонал станції буде евакуйовано, передає сепаратистське Донецьке агентство новин з посиланням на гендиректора компанії «Вода Донбасу» Олега Мокрого.

Станція знаходиться в кілометрі від міста Ясинувата та 12 кілометрах від Донецька на нейтральній території лінії зіткнення, забезпечує водою Донецьк, Авдіївка і ряд інших великих населених пунктів регіону по обидві сторони лінії зіткнення. Вона постійно піддається обстрілу і припиняє роботу.

«Якщо ми зараз не виведемо людей, ми їх втратимо. Тому роботу станції ми зупиняємо, і будемо евакуювати людей», — сказав Мокрий

За його словами, за минулу ніч станція була шість разів обстріляна, зафіксовані пошкодження на території підприємства, у тому числі, у приміщенні з хлором, зазначив Мокрий.

Нагадаємо, що російські військові перестріляли своїх на 23 лютого

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення