В Сирію прибув додатковий контингент з Російської Федерації.
Про це передає інформоване джерело Сирійської обсерваторії з прав людини.
"У район аль-Сафіра поблизу Алеппо Росія відправлено понад 3 тисяч найманців, які повинні будуть воювати на стороні Асада проти сирійської опозиції і бойовиків "Ісламської держави", - пише агентство.
Уточнюється, що в цьому районі знаходяться оборонні заводи режиму.
За даними джерел Обсерваторії, російські бійці прибували протягом чотирьох останніх тижнів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55