Гірники шахти «Краснолуцька» не вийшли на роботу через відсутність зарплат.
Про це повідомило джерело, близьке до ситуації.
За його словами, шахтарі оголосили страйк і чекають «влади» для пояснення причин затримки заробітної плати. Адже як стверджують працівники шахти, вугілля вони відвантажили.
Також за словами джерела, у вівторок планується шахтарські збори.
Гірники закликають підтримати страйк і працівникам вугледобувних підприємств «ЛНР».
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55