"Доводила дітей до сказу": в мережі розповіли про вчительку, на яку напав восьмикласник

 РБК-Україна

У Києві в спеціалізованій школі №94 восьмикласник проломив вчительці голову стільцем і завдав кілька ударів ножицями в спину за те, що та поставила йому низьку оцінку за самостійну роботу з інформатики. Сестра матері однієї з учениць цієї школи Горгона Бобровицька розповіла іншу сторону інциденту. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Ось історія, яка вже колотить ФБ. "Учень напав на вчительку". Але там не сказано, що ця вчителька – жорстока істерична жінка, яка доводила дітей до сказу. Вона діяла як психічно хвора. Рвала на дівчатках браслети, виривала з рук телефон і кидала на підлогу, змішувала їх з лайном, принижувала, ставила погані оцінки за те, що завис комп", - повідомила Горгона.

Вона розповіла, що жінка вчила її племінницю, у якої є яскравий талант в комп'ютерній анімації і яка щороку заробляє перші місця на олімпіадах.

"Звичайно, для цієї вчительки це не мало ніякого значення. Моя сестра забрала ще в кінці навчального року дитину зі школи на домашню освіту, а на цю вчительку скаржилася директору. Вона не повинна була працювати з дітьми. Не уявляю, як треба було дістати дитину, щоб та таке вчинила. Але тепер хлопцю з цим жити", - додала жінка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення