"Друге пришестя Муссоліні": у бойовиків Путіна остаточно всохли мізки

Українські військові жартома встановили на одну із зруйнованих будівель в Авдіївській промзоні прапор Італії. Це викликало занепокоєння серед терористів і їх пропагандистів.

Реакція бойовиків не забарилась - на одному з ресурсів одразу ж вийшов сюжет, в якому стверджується, що на стороні Збройних сил України на Донбасі нібито воюють іноземні найманці.

Про курйозну ситуацію розповіла представник благодійного фонду "Повернись живим" Ольга Омелянчук на своїй сторінці в Facebook.

"Як. Перестати. Волати. Днями наші пацани встановили в районі промки прапор Італії (який знайшли). І вже сьогодні новини "ДНР" випустили сюжет про кровожерливих італійських найманців, які воюють проти "бравих бійців "П'ятнашки", - пише дівчина.

Користувачі мережі з гумором відреагували на ляп пропагандистів "ДНР" і залишили з цього приводу багато кумедних коментарів.

"А якби трохи старіший італійський прапор - закричали б про друге пришестя Беніто Муссоліні", "Терміново потрібні прапори США та Німеччини", "З усіма прапорами так: і США в "Азові", і Канади в 24 бригаді. Суцільні інфоприводи, тільки встигай","Проти "ДНР" воює макаронний монстр","Німецький завжди актуальний", - написали вони.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення