Друкували долари та збували за півціни: затримано міжнародне угруповання фальшивомонетників (фото)

Поліцейські затримали злочинну групу збувачів підроблених коштів. Затримані спеціалізувалися на реалізації доларів США, євро та гривні. Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

"До складу групи входили іноземці та громадяни України. Встановлено, що члени групи закуповували, зберігали та збували підроблені грошові кошти – банкноти номіналом 100 та 50 доларів США. Злочинна група діяла на території Києва, Київської, Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей", - йдеться у повідомленні.

Злочинну групу фальшивомонетників правоохоронці затримали у Одесі під час чергової спроби реалізувати 14600 підроблених доларів США.

Було проведено ряд санкціонованих обшуків у транспортних засобах та за місцями проживання фігурантів, у результаті чого виявлено та вилучено гроші різного номіналу та валюти, зброю, мобільні телефони та кліше для виготовлення підроблених купюр.

Наразі п’ятьох членів злочинної групи затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення їм підозр у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Затриманим може загрожувати позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.

За даними СБУ, фальшивомонетники друкували долари та збували за півціни.

"За попередніми даними слідства, до складу групи входило 5 мешканців з різних регіонів України, а також декілька іноземних громадян. Готові фальшиві банкноти ділки збували за 50% від номінальної вартості долара США. Клієнтів учасники угруповання підшукували через особисті зв’язки. Під час 17 обшуків у фігурантів правоохоронці виявили 25 тисяч підроблених доларів, кліше та обладнання для їх виготовлення, вогнепальну зброю та гроші, отримані злочинним шляхом", - повідомили подробиці у відомстві.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення