Дружина бійця ЗСУ здавала ворогу позиції української армії: у мережу злили листування зрадниці з російським військовим

Контррозвідка СБУ на Дніпропетровщині викрила дружину бійця ЗСУ, яка здавала ворогу позиції української армії вздовж лінії фронту на кордоні Запорізької та Донецької областей. Про це повідомили у на пресслужбі СБУ.

31-річна мешканка селища Преображенка в Дніпропетровській області використала чоловіка "в темну". Роботу на ворога жінка розпочала у травні цього року, незважаючи на шлюб із українським військовим та спільну дитину. Чоловік перебував на східному фронті, забезпечував сім'ю та регулярно спілкувався з дружиною. Як виявилося, під час спілкування жінка намагалася вивідати максимум інформації про позиції його військової частини та інших підрозділів ЗСУ.

Зрадниця передавала отриману інформацію в російську розвідку через військового армії Росії, який пообіцяв жінці "золоті гори", якщо Росії вдасться захопити регіон.

Правоохоронці затримали жінку під час чергової передачі інформації. Співробітниками СБУ було вилучено комп'ютер та мобільні телефони як речовий доказ. Посібниці ворога повідомили про підозру, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення