У Житомирській області сталася аварія, у результаті якої рятувальникам довелося деблокувати двох загиблих з пошкодженої внаслідок ДТП автівки. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
"Унаслідок зіткнення легкового автомобіля Skoda з мікроавтобусом Mercedes двоє осіб загинуло та одна травмувалася. За допомогою гідравлічного інструменту бійці ДСНС розтисли пошкоджені двері авто та деблокували тіла загиблих людей", - йдеться у повідомленні.
Ще до приїзду рятувальників працівники швидкої, які прибули на місце, допомогли травмованому вибратись з понівеченого транспортного засобу.


Усі обставини надзвичайної події наразі встановлюються правоохоронцями.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55