Число загиблих в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) з українцями в Польщі, яка сталася 6 березня, зросло до шести. У лікарнях залишаються ще двоє постраждалих. Про це РБК-Україна повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.
За його словами, вчора в лікарні міста Жешув помер громадянин України, пасажир цього автобуса.
"Його сім'я проінформована, зараз вирішується питання репатріації тіла до України. Таким чином, кількість загиблих у тій аварії зросла до шести осіб", - зазначив Ніколенко.
Він додав, що в лікарнях залишаються двоє українців, у тому числі жінка у важкому стані.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55