"Дуже багато трупів": свідок страшного ДТП під Рівним розповіла про трагедію

 Апостроф

Водій маршрутки "Київ-Рівне", яка розбилася в Житомирській області 20 липня, умовив жінок з двома дітьми їхати з ним з Києва до Рівного і посадив одного з дітей з порушенням правил.

Сім'я - мама, тітка і двоє дітей - поверталася з відпочинку на морі. У маршрутці було тільки три вільних місця, але водій наполіг, щоб вони сідали в його маршрутку, розповіла пасажирка Олена Герасимчук, передає ТСН.

"Мама каже: ми не будемо їхати. Та ні, сідайте вперед, ми знайдемо місце хлопчикові", - додала вона.

За словами жінки, маршрутка їхала досить швидко. У момент аварії вона втратила свідомість і прокинулася, коли її діставав з маршрутки якийсь хлопець.

"Дуже багато трупів було", - зізнається жінка.

Валентина Шемчук втратила в ДТП двох сестер - Антоніну і Світлану - які їхали в село у Рівненську область до сім'ї у відпустку. Про аварію вони дізналися з новин і до останнього сподівалися, що жінки поїхали в іншій маршрутці.

"Ми дзвонимо, виклик йде - ніхто не бере. Одна - відразу сказали, що загинула, тому що при ній була сумка, а при другій сумка відлетіла", - розповіла Валентина.

В даний час експерти ідентифікували тіла усіх загиблих в ДТП. Власника мікроавтобуса затримали. Поліцейські заявили про незадовільний технічний стан маршрутки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення