Дуже скоро: відомий екстрасенс назвав дату і місце смерті Путіна

Учасник шоу "Битва екстрасенсів", маг Олександр Кантоністів заявив, що в 2022 році на Росію чекають не найкращі зміни.

За його словами, з кінця березня по 6 квітня в Росії будуть "зачистки" всіх невгодників Путіна. Також і "клімат" в РФ буде ставати більш жорстким, а це означає, що все більше і більше буде незадоволених.

Кантоністів зазначив, що середина квітня стане переломним періодом. У цей час можливе виведення російських військ з території України. А ось до кінця літа агресор Путін може померти.

"З початку червня для Путіна починається найкритичніший період в його житті - це будуть спроби отруєння і фізичної розправи над диктатором. У Путіна, швидше за все, загостриться манія переслідування, психічні розлади позначаться на його рішеннях стосовно керівництва РФ. Репресії можуть загостритися - свої люди йому будуть здаватися зрадниками. Це призведе до необдуманих вчинків, які надалі йому тільки нашкодять", - сказав маг в коментарі Факти ICTV.

Він додав, що Путін може померти прямо у себе в кабінеті.

"Пік життя Путіна спостерігається до серпня-вересня 2022 року. У цей період дуже висока ймовірність його смерті. Швидше за все, вона настане всередині його кабінету", - додав маг.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення